Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls në _menu_load_objects() (rreshti 579 i /home/klinikaeuromedic/public_html/includes/menu.inc).
Shqip
Kirurge Plastike e specializuar per operacionet plastike te barkut dhe te gjirit.
Curriculum Vitae: 

Dr. Osmani ka nje pervoje shumevjecare ne fushen e nderhyrjeve kirurgjikale trupore. Dr gjithashtu eshte e specializuar ne nderhyrjet kirurgjikale pas djegieve.