Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls në _menu_load_objects() (rreshti 579 i /home/klinikaeuromedic/public_html/includes/menu.inc).

Ti nënshtrohesh një operacioni plastic tashmë nuk është më tabu. Ja përse ne si Euromedica, i ndajme gjithë idetë, mendimet dhe punën tonë me të tjerët. Klinka Euromedica që kur është krijuar ka qenë e ftuar në shumë e shumë emisione televizive për të shpjeguar me detaje gjithë proceset e nderhyrjeve kirurgjikale si dhe për të informuar qytetarët për kohëzgjatjen apo rikuperimin nga këto ndërhyrje
Ndiqni disa nga intervistat e stafit tonë në media-t vendase. Por me shume video do gjeni ne kanalin tonë në youtube